KRS

Oddział Wielkopolski

Super spotkanie

18.01.2011, nieprzypisany

W czwartkowe, grudniowe popołudnie 80 dzieciaków wraz z rodzicami przybyło do Centrum Rodzinnej Rozrywki „Fabryka Wrażeń” w Koninie. Na miejscu czekało na nie wiele atrakcji przygotowanych przez wolontariuszy lokalnej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) i gospodarzy obiektu.

Już samo miejsce spotkania dla wielu dzieci było niesamowitą niespodzianką. Linowe mosty, drabinki, zjeżdżalnie, baseny z kulkami sprawiły, że organizatorzy musieli wprowadzić zmiany w przygotowanym programie. Dopiero po godzinie, gdy dzieci ochłonęły, nacieszyły się i zmęczyły atrakcjami „Fabryki Wrażeń”, wolontariusze mogli przystąpić do kolejnego punktu programu – gry i zabawy. Wielka Pardubicka przyciągnęła większość milusińskich do dywanowego kącika. Były też historie z puentą i nagrody za uważne słuchanie oraz konkursy z niespodzianką. W trakcie całego spotkania zaproszeni mogli korzystać z przygotowanego poczęstunku.

Wreszcie nadszedł czas, aby wręczyć upominki. Dzieci z niecierpliwością czekały na swoją kolej, a gdy już otrzymały swój prezent, z wrażenia były w stanie powiedzieć tylko: „Łaaał, ale to ciężkie!...”

– Fajne miejsce i super spotkanie – tak podsumowały ten wieczór Kasia i Wiktoria.

I za tę możliwość przeżycia kilku szczęśliwych godzin daną dzieciom wolontariusze ChSCh serdecznie dziękują pani Michalinie Bachcie, właścicielce Centrum Rodzinnej Rozrywki „Fabryka Wrażeń”, pracownikom Fabryki oraz wszystkim sponsorom: zborowi Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Poznaniu, anonimowym  darczyńcom i Bankowi Żywności w Koninie.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Pamiętaj o przekazaniu 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

Serwis Informacyjny ChSCh

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Wielkopolski
ul. Zeylanda 11
60-808 Poznań

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0270 6730

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij