Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Wielkopolski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

19 ton żywności w Konińskiem

3.10.2011, Pomoc żywnościowa

Filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Koninie czynnie włączyła się w ogólnopolską akcję Podziel się Posiłkiem. W tym roku 13 wolontariuszy w koszulkach ChSCh obstawiło dwa sklepy, gdzie przeprowadzano zbiórkę produktów żywnościowych.

– Zebraliśmy 318 kg artykułów – mówi Dorota Skąpska, kierownik filii. – Największym dla nas zaskoczeniem był dar przekazany przez pewną panią, która weszła do sklepu tylko po to, żeby w całości zrobić zakupy na nasz cel. Dostaliśmy od niej wielką reklamówkę z ekskluzywnymi produktami żywnościowymi. Podobnie w pamięć zapadła nam pewna rodzina, która przekazała całą zgrzewkę oleju – półtora litra.

Wolontariusze ChSCh przekażą zebrane dary do Banku Żywności w Koninie. Łącznie w całym regionie udało się zebrać aż 19 ton żywności, która zostanie przekazana do szkół, świetlic środowiskowych i organizacji prowadzących żywienie zbiorowe dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej o pomocy żywnościowej.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

(mp)

Foto: archiwum ChSCh

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Wielkopolski
ul. Zeylanda 11
60-808 Poznań

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0270 6730

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij