Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Fundacja Chrześcijańska Służba Charytatywna Blisko Serca Oddział Wielkopolski, non-profit, będąca organizacją pożytku publicznego

Konin: Noworoczny Upominek w „Fabryce Wrażeń”

10.01.2012, Noworoczny Upominek

Jak zwykle na przełomie starego i nowego roku filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Koninie przygotowała spotkanie upominkowe dla najmłodszych. Po raz kolejny  podopieczni filii spotkali się w gościnnych progach Rodzinnego Centrum Rozrywki „Fabryka Wrażeń”. Wolontariusze przygotowali podarunki dla 100 dzieci.

Na małych uczestników czekały gry, zabawy oraz historie z morałem. Do udziału w konkursach przyłączyli się rodzice, przypominając sobie dziecięce lata. Było mnóstwo zabawy i śmiechu. W przerwach między zabawą  na zjeżdżalniach, w labiryntach i małpim gaju dzieci mogły skorzystać z przygotowanego poczęstunku.

Na zakończenie spotkania najmłodsi otrzymali paczki wypełnione słodyczami oraz maskotki. Podarunki zostały przygotowane z artykułów zebranych podczas Świątecznej Zbiórki Żywności oraz dzięki dofinansowaniu z urzędu miasta.

– Nic tak nie cieszy, jak uśmiech i zadowolenie na twarzach dzieci – podsumowuje imprezę Dorota Skąpska, kierownik filii w Koninie.

Czytaj więcej o projekcie Noworoczny Upominek.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Przekaż 1% dla ChSCh (KRS 0000 220 518).

Serwis Informacyjny ChSCh

Pomóż nam

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Wielkopolski
ul. Zeylanda 11
60-808 Poznań

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0270 6730

Tel.: (+48) 22 34 99 935
E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij